Додела диплома и награда најуспешнијим учесницима литерарног конкурса поводом Међународног дана медицинских сестара

У петак, 31. маја 2024, на Позајмном одељењу Народне библиотеке Смедерево одржана је свечана додела диплома и награда најуспешнијим учесницима овогодишњег литерарног конкурса поводом Међународног дана медицинских сестара.
Програм је отворен обраћањем директорке Народне библиотеке Смедерево Марине Лазовић. Доделу награда водиле су професорке српског језика и књижевности и чланице стручног жирија Сања Дробњаковић, Ивана Ђокић и Адријана Цветановић, и ученица Медицинско-фармацеутске школе „Св. Петка“ Ана Јаковљевић.
Награђеним ученицима су након читања радова уручене дипломе, одабране књиге и вредни технички уређаји.
Честитамо још једном свим учесницима!