Промоција новог романа Владе Арсића „14:14“

У четвртак, 18. фебруара, у организацији Народне библиотеке Смедерево, Центра за културу и телевизије K::CN, премијерно је представљен нови роман Владе Арсића под називом „14:14“.
У складу са прописаним мерама, публика се окупила у Концертној сали Центра за културу, али је и више стотина заинтереованих љубитеља књиге ово дешавање пратило од куће, путем Фејсбук уживо опције.
Разговор са аутором о свим његовим делима водио је новинар K::CN телевизије, Зоран Јовшић.
„Експлозија муниције и наоружања у смедеревској тврђави која је град разорила до темеља, остала је црна рупа у српској историји. […] Ово је најчуднија реконструкција догађаја, али не значи да је и немогућа.“
Овај љубавни роман који отвара нови поглед на велику трагедију која је задесила Смедерево 5. јуна 1941. године, моћи ћете ускоро да пронађете и на полицама Позајмног одељења Народне библиотеке Смедерево.