Награђени најактивнији корисници огранка Народне библиотеке Смедерево у Липама

На иницијативу књижничара у Огранку у Липама, Евице Савић, и са жељом да се награде активни корисници Библиотеке, 15 ученика из ОШ „Вук Караџић“ у Липама, најактивнијих у акцији Читалачка значка и на школским такмичењима, посетили су 21. маја, уз стручно вођење, Вилу Обреновића и Смедеревску тврђаву (у којој су се освежили сладоледом).

Деца су посетила и производни погон за прераду воћа и поврћа у Малој Крсни, где раде особе са инвалидитетом. Уз послужење које су им припремили – оброк и воће, на задовољство свих, завршено је ово лепо дружење.

Захваљујемо се организаторима који су ученицима и сарадницима омогућили бесплатно овај излет: Организацији особа са ампутираним екстремитетима Смедерево и Удружењу пензионера Липе.