Други наградни фото-конкурс „Свет кроз објектив младих“ ПОЕЗИЈА У ФОКУСУ

Народна библиотека Смедерево наставља са реализацијом циклуса наградних фото-конкурса под називом СВЕТ КРОЗ ОБЈЕКТИВ МЛАДИХ. Конкурси су намењени ученицима средњих школа, а други у овом циклусу носи назив „Поезија у фокусу“.

Ученици се позивају да дигиталним фотографијама илуструју своје омиљене песме или стихове. Уз фотографију је потребно послати и песму или стих који су аутору фотографије послужили као инспирација. Песме/стихови треба да буду на неком од страних језика.

Фотографије, песме/стихови и пријаве се достављају на e-mail fotokonkurs.nbsd@gmail.com.

Победника ће изабрати жири којег саставља организатор конкурса. Најуспешнији радови биће приказани на изложби која ће бити отворена на финалној вечери 11. Стиховизије, а победници ће бити награђени.

Пријаву и Пропозиције конкурса можете преузети на званичном веб сајту Народне библиотеке Смедерево, са странице Одељења стране књиге. (https://www.biblioteka-smederevo.org.rs/node/12)

Срећно!